אגואס קאליינטס

טיפים של גולשים על אגואס קאליינטס

קצת על אגואס קאליינטס

אגוואס קאליאנטס, מים חמים, זה שמה של המקום על שם המעיינות החמים שנתגלו בעבר בסביבתה הקרובה ואליהם תוכלו אם תרצו להגיע ואף לקפוץ למים אחרי טיול סוסים של כמה שעות. העיירה הזאת ממוקמת בעמק קסום וירוק בין הרים גבוהים שעל אחד מהם מצוי המאצ´ו פיצ´ו. בעיירה יש רק מסילת ברזל וזו הדרך היחידה להגיע אליה דרך היבשה, האגדה מספרת שיש עוד דרך עפר המחברת את העיר לדרך ראשית יותר אך מי יודע..... מצידי מסילת הברזל תוכלו למצוא את מרכז העיירה ובסמוך אף את הכיכר המרכזית. בעיירה אף קיים שוק נחמד בסוף השבוע ובכלל יש לא מעט מסעדות ברחבי העיירה.
באגואס קליינטס מספר רב של מקומות לינה, למרות שהמקום קטן ומוזנח יש מקומות לינה יוקרתיים יותר שלא כדאי לבזבז עליהם כסף מהסיבה שאתם פה רק ללילה אחד. לפניכם מספר אופציות זולות וטובות:

הוספדחה אל מיראדור hospedaje el mirador
מקום נחמד עם חדרים פרטיים.מים חמים, שירותי כביסה, מחירים נמוכים.
כתובת: av. pachacutec 135
טלפון: 211194

הוסטל לוס קמיננטס hostal los caminantes 
מקום טוב להעביר את הלילה בעיירה
כתובת: av. imperio de los incas 140
טלפון: 237497 (5184)

הוספדחה צ´אקאנה hospedaje chakana
עוד מלון סביר להעביר לילה.

כתבות

סיפור חטיפה באריקיפה אחרי רבע שעה של נסיעה ברחובות ארקיפה ושיחת חולין קצרה עם הנהג כדי לתרגל עוד קצת את הספרדית, לפתע, הנהג פנה פניה חדה שמאלה לסמטה צדדית, אורטל הסבה את תשומת ליבי שירה, נראה לי שאנחנו לא בכיוון. הרבה לפני שהספקתי להביט סביבי, רכב מתנגש בנו מאחור. 3 גברים רצים לעבר המונית ומתנפלים עליה.
הסכנה שגבתה מחיר כבד בטרק לאור מותו של המטייל אביב ברומברג ז"ל החלטנו להעלות כאן כתבה על מחלת הגבהים על מנת לחדד את האזהרה בנושא ולמזער את הסיכון בקרב המטיילים.