לגונה דה אפויו

טיפים של גולשים על לגונה דה אפויו

קצת על לגונה דה אפויו

לגונה דה אפויו Laguna de Apoyo
זוהי לגונה מדהימה בלוע של הר געש, מקום יפהפה שפשוט אסור לפספס! אם אתם בגרנאדה זוהי האטרקציה הראשונה והחשובה מכולם.
מי הלגונה צלולים ממש והיא מעולה לשחייה ואף גם לצלילה. מגוון החיות באזור עצום והכל ירוק פסטורלי ומלא בצמחייה יפה, לא סתם המקום נחשב לאחד היפים בניקרגואה.
מטיילים נוהגים להגיע לכאן ליום יומיים ופשוט לנוח ולהרגע, אפשר גם לעשות קיאקים, לרבוץ על מזרון ים, לשחות לצלול, להזרק בערסל ובלילה לישון באחד מהצימרים או בבית החווה(בקתה גדולה)
או בבקתות של ה- Monkey Hut  או  שגם מוציאים לכאן הסעות מאורגנות, הנסיעה לכאן קצרה ואורכת כחצי שעה ויש גם אוטובוס מגרנאדה.
ועוד משהו לגבי השהייה בלגונה, רב המטיילים לוקחים שאטלים מגרנדה ובאים ללגונה רק לכמה שעות, אבל ממש כדאי לבוא לכאן לכמה ימים. מונית מגרנדה אמורה לעלות בערך 10$ (בשעות היום).

Centro Cultural
גסטהאוס ביתי ומקסים שמנהלת בחורה אמריקאית שגדלה במקום. חדרים פרטיים 15$ לאדם או דורמס 7.5$ לאדם' קבינה פרטית עולה 45$ לשני אנשים, או 50$ לשלושה. המקום נקי ויש כאן טבחית מעולה, קפה ומים חופשי .הם נותנים קיאקים בחינם, יש להם סיורי צפרות, והם מארגנים צלילה באגם,  ואפילו אפשר לעשות כאן קורס צלילה.
בנוסף יש פה תוכנית התנדבות עם ילדים (מינימום התחייבות לשלושה שבועות).

כתבות

המסע לקורן איילנד שמי ניר מובדי ואני שמח לשתף אתכם בחוויה הארוכה שעברתי בדרך אל איי קורן בניקרגואה על מנת שתוכלו להזהר ולהתכונן למסע לשם... מקווה שלא תירדמו זה יהיה ארוך
אתחיל בזה שכולם המליצו על טיסה לקורן איילנד,   שעה וחצי ואתה כבר שם יושב על החוף הלבן עם פרישייק אננס ובננה וצופה על הים הכחול עמוק