טיחואנה

טיפים של גולשים על טיחואנה

קצת על טיחואנה

טיחואנה -  Tijuana
העיר ממוקמת באיזור צפון באחה קליפורניה ובשנים האחרונות הפכה טיחואנה ליעד מסוכן יחסית ופחות מומלץ למטיילים להגיע לכאן. הכל משום שממשלת מקסיקו נזכרה רק החל מ-2007 להילחם מלחמת חורמה בברוני הסמים שהרוב המכריע שלהם מרוכזים באזור הצפוני של מקסיקו. דבר שהוביל למלחמה ממש בין כנופיות לבין משטרה וכרגע הסוף אינו באופק.
טיחואנה מונה אוכלוסיה של כ 1.5 מיליון תושבים וככל שהאוכלוסיה הולכת וגדלה  במקום כך הבעיות הסביבתיות והחברתיות קשות יותר. העיר שוכנת מדרום למעבר הגבול סן איסידרו שבקליפורניה ארצות הברית ובשל כך נחשבת לאחת מעיירות הגבול המתויירות בעולם , איזור שבו אלפים חוצים מידי יום את הגבול משני צידיו. בעיר עצמה ישנם הרבה ברים, מסעדות צפופות, בתי בושת ומועדוני חשפנות וכאשר אתם מטיילים באיזור כדאי לשמור על עירנות כמו בכל עיר גדולה.
עיקר הפעילות התיירותית  בעיר מתרכזת באיזור אבנידה רבולסיון או בשמה הנוסף Av. Revo

חשוב כי תבקשו לראות את החדרים לפני שאתם משלמים, הרבה מהמקומות הזולים והמרכזיים  בעיר מאוד מוזנחים, לכן לא כדאי לקחת סיכון ולבדוק את החדרים היטב לפני.

Hotel Catalina
מלון נקי בטוח ויחסית שקט, הממוקם במיקום מרכזי כבלוק אחד מאבנידה רבוליסיון .
בצמוד אליו תמצאו גם כן מסעדה ומחירים סבירים.
כתובת: calle 5 A
טלפון: 685-97-48

חב"ד באחה קליפורניה
מנוהל ע"י רבי מנדל פוליצ’נקו.
כתובת: Blvd Cuauhtemoc Sur Ote., No. 3000, Colonia Gabilondo
טלפון: 52-664-686-2692

כתבות

מקסיקו! היא חזרה ממספר חודשי עבודה במקסיקו סיטי ומשם התחילה טיול מדהים במקסיקו, ממקסיקו סיטי דרך אקפולקו והחוף הפאסיפי ועד לצד השני של מקסיקו שם מצאה את היעד האהוב עליה במדינה הלוא הוא אזור החופים הקאריביים.
צבי ים - התנדבות בקוסומל, מקסיקו אחרי שגם אני רדפתי ברחבי מרכז אמריקה במטרה לראות צבי ים, נדהמתי לגלות שבקוסומל לא רק שיש המונים אלא גם שזה בחינם. אחרי בירור קצר, הסתבר שכל הצד המזרחי של האי הוא שמורה מוגנת, מפני שכל שנה יולי-ספטמבר