נגריל

טיפים של גולשים על נגריל

קצת על נגריל

נגריל Negril
עיר חוף תיירותית מאוד שממוקמת במערב ג’מייקה ולכן יקרה, לסתלבט על אחד החופים היפים באי, בקצה המערבי של העיר, עם השקיעות מדהימות ביותר! ישנם הרבה מלונות "הכל כלול" שייגזלו את תקציבכם אך יתאימו בול לזוגות בירח דבש או מחפשי הרומנטיקה. נגריל מלאה המון מסעדות ברים עם הופעות חיות של רגאיי וחיי לילה טובים עם מסיבות נחמדות.
החופים מסביב מדהימים, יש קילומטרים של חול ים לבן ומים בצבע תכלת ומצד שני יש צוקים סלעיים. הכל סובב סביב החופים כך שברוב היום תהיו על החוף ותלונו בנגריל ומחוצה לה יש הרבה מה לעשות ושפע פעילויות כמו אופנועי ים, טיולים בטבע וכו...
ניתן לצאת ל-Roaring River, מפל ומערת נטיפים, שבה בוב מארלי מביט אליך מכל עבר.
בגלל התיירות המקומיים מעט "מציקים" ומנסים לחלוב כסף מכל תייר בצורה מעט מעצבנת ומציקה, לכן חשוב להתמקח על הכל, הרבה מקומים ידבקו אליכם במטרה להציע לכם שירותי תיירות ובד"כ רובם גם ינסו למכור לכם משהו לעשן, ג’מייקה כבר אמרנו...
White Sands Negril
נחשב למלון מעט יקר בסדר גודל של מוצ’ילרים אך התמורה מעולה.
חדרים לזוג עולים החל מ-40 דולר ללילה.מומלץ להזמין מראש.
טלפון: 957-4291 (876)
אי מייל: [email protected]
Rick’s Cafe
אחד המקום הפופולרים בעיר, מדובר במקום מדליק שנמצא על הצוקים עם נוף מקסים, יש כאן הופעות רגאיי ותיירים רבים מגיעים לפה כדי להנות מהשקיעה המדהימה ומקופצי הצוקים. תגיעו מוקדם ותתפסו גם הופעת להטוטי אש. המקום מעט יקר אך שווה ביקור אחד לפחות. באזור יש המון מסעדות בהם ניתן לשבת ולהנות מאלכוהול טוב בשקיעה, מחלקן אפילו יש מקום לקפוץ אם אתם בעניין. רוב המלונות מוציאים אוטבוס לאזור, חלקם תמורת תשלום סימלי. אם אתם לא בקטע של לחכות לאוטובוס, פשוט תפסו מונית.
בנוסף לכל האטרקציות הקטנות בנגריל ניתן לצאת גם לאתרי טבע יפים מסביב, כדאי ללכת למפלי מייפילד וגם לBlue hole אך קשה להגיע לשם לבד.

Ys Falls
מעין שמורת טבע באזור פראי ויפה, יש כאן שלושה מפלים מאד יפים וכ-20 בריכות טבעיות.
ניתן לצאת לכאן דרך כל סוכנויות הטיולים או דרך המלון שסביר להניח מוציא לשם טיול יומי נחמד.
מונית בתוך העיר עולה כ-5 דולר, ללא שום קשר למרחק וזמן הנסיעה.

לרוב תיירים מגיעים לכאן ממונטיגו ביי בה יש שדה תעופה, המרחק משם הוא כשעה חצי נסיעה.
המרחק מקינגסטון הבירה הוא כ-4 שעות.