ולנסיה

טיפים של גולשים על ולנסיה

קצת על ולנסיה

ולנסיה - Valença
היא עיר חסרת כל ייחוד, ואין בה שום דבר מענין לעשות, הסיבה היחידה שתעברו פה היא להגיע אל האי מורו דה סאו פאולו(מפורט בנפרד), אי מדהים ובכלל כל האזור בו נמצאת ולנסיה הוא יפה(לא כמו העיר). ולנסיה נמצאת על קו החוף ויש לה נמל קטן ונחמד אליו אתם צריכים להגיע מתחנת האוטובוס המרכזית, שמאחוריה קיימת תחנת מוניות(קחו מונית). מהנמל יש לקחת סירה איטית או מהירה, מומלץ להוסיף טיפה כסף ולשוט במהירה. אם אתם זקוקים לכסף קיים בנק במעלה הכביש ליד הנמל: Banco de brazil אך זכרו כי בבנק זה תשלמו עמלה גבוה של משהו כמו 20 דולר על פדיית טרוולים(גם אם תפדו אחד או עשר). אז בעקרון מומלץ להשתמש בכרטיס האשראי שם.
עוד חשוב לציין שולנסיה היא עיר בה לא מומלץ להסתובב עם רדת החשכה אחרי 19:00.

כתבות

מפלי האיגוואסו והאזור - חלק 2 הכתבה תספר על אפשרויות טיול נפלאות וחוויות אותנטיות באזור מפלי האיגוואסו. הסיבה אגב שהחוויות האלה פחות מפורסמות היא כלכלית נטו, אין הרבה פרסום איפה שאין הרבה רווח, ורוב האפשרויות האלה חינמיות או זולות ;)
טרק בפארק pico da bandeira בין המדינות MINAS GERAIS ל- ESPIRITO SANTO בברזיל, קיים פארק אחד היפים והמיוחדים בברזיל שאליו מגיעים בעיקר תיירים מקומיים. הפארק מתאפיין בהרים גבוהים מאוד