פראיה דה פורצ´י

טיפים של גולשים על פראיה דה פורצ´י

קצת על פראיה דה פורצ´י

פראיה דה פורצ´י Praia do Forte היא עיירה קטנה ונחמדה ,תיירותית מאד, ברחוב הראשי תמצאו מקומות לינה , מסעדות ודוכנים. אחת האטרקציות הבולטות במקום היא שמורת הצבים Tamar Turtle Reserve, זוהי שמורת צבי ים גדולים במיוחד, בשמורה יש מספר זנים וסוגים שונים של צבי ים, מטרת המקום היא לשמור על הצבים מהכחדה, ולהרבות אותם. במקום יש גם מספר חיות ים נוספות. כניסה לשמורה עולה כ-4 ריאל, והשמורה ממוקמת על החוף של העיירה. העיירה עצמה שקטה ויפה ותמצאו שם את כל מה שתחפשו כגון: אינטרנט ,מכבסה ואסאי ממש מעולה! החוף יפה גם כן, וקיימות מספר שוניות לאורך החוף שנוצר בהם מחזה של מעין אקווריום עם המון דגיגים קטנים וצבעוניים ששוחים בתןך בריכות שנוצרו בסלע.
ההגעה אל פראיה דה פורצ´י נעשית מסלבדור, לוקחים אוטובוס של שעה וחצי מהתחנה המרכזית שעובר בכביש יפהפה הנקרא "כביש הקוקוס", זהו כביש יפה עם דקלים לכל אורכו. הכביש עובר בקרבת החוף. החזרה נעשית באותה הדרך.

כתבות

המדריך לקרנבל בסלבדור מדריך מלא לקרנבל 2019 בסלבדור! הקרנבל הוא ללא ספק האירוע הגדול ועוצמתי ביותר בברזיל! הברזילאים כבר לא יכולים לחכות ופרץ האנרגיות של פתיחת הקרנבל שנמשך מספר ימים רצופים בשכרון חושים לא נורמלי והרבה בירה.
מפלי האיגוואסו והאזור אני גר בברזיל כבר 11 שנים וביקרתי יותר מ10 פעמים באיגווסו וכל פעם מבקר ומטייל באזור לפחות שבועיים ובכל ביקור אני מגלה פינות חמד חדשות אז למי שאוהב טבע, תרבות אינדיאנית אוטנטית , אבני חן, עבודות יד ואוכל מצוין במחירים יחסית זולים אני ממליץ בחום לקחת