קאמפו גרנדה

טיפים של גולשים על קאמפו גרנדה

קצת על קאמפו גרנדה

קמפו גראנדה - Campo Grande
קמפו גראנדה או קאמפו גראנג'י... תלוי כמה המבטא שלכם ברזילאי...  כך או כך לעיר יגיעו המטיילים שבחרו לעבור מבוליביה לברזיל, או כמובן לכיוון ההפוך, אם כי מעבר מברזיל לבוליביה פחות שכיח. עיר ברזילאית טיפוסית, שנחשבת לעיר הבירה של מדינת מאטו גרוסו דל סור בברזיל. העיר ממוקמת במרכז ברזיל מרחק של כחצי יום נסיעה מגבולות בוליביה ופראגוואי. העיר מונה מעל למיליון תושבים אך למטיילים רבים היא נחשבת לעיר רק תחנת מעבר בדרכם לחופי ברזיל. האטרקציה המרכזית אליה מגיעים מטיילים ותיירים לקאמפו גראנג´י הינה הפנטנאל, שהעיר משמשת בסיס יציאה לאיזור הטבע הפראי הזה.(ניתן לצאת לפנטנאל ממספר מוקדים שונים, כמו קורומבה עיר הגבול, או בוניטו, פרטים בעמוד העוסק בפנטנאל). יותר מדי מה לעשות בזמן הפנוי אין, פרט למספר מועדונים ברזילאים מדליקים במיוחד. למי שיאהב את התרבות הברזילאית שירצה להתחבר למקום יהנה מאוד מהמועדונים שם תוכלו לרקוד לצלילי סמבה, פוהו וסלסה.

מטיילים שמגיעים בכוחות עצמם ימצאו מוטלים נוחים למגורים באיזור התחנה המרכזית, איזור שנחשב נוח ולא מסוכן.

Campo Grande Hotel
מול התחנה המרכזית קיים מוטל קטן שם תמצאו בעלים ברזילאים נפלאים, המנהל אנדריקו נחמד מאד דובר עברית ומאד אמין. היחס כאן מעולה ויש מצב שיאספו אותנו משדה התעופה להוסטל ללא תשלום ובנוסף גם מוציאים טיול לפנטאנאל ולבוניטו. המחירים זולים והמקום מומלץ בחום על ידי מטיילים. יש ארוחת בוקר טובה, המטבח לשרות עצמי סביר, 3 עמדות מחשב, ממוקם מול הטרמינל הישן קרוב לסופר וכן קרוב למתחם ענק של שוק מקורה לכל מיני לבוש אלקטרוניקה אוכל ועוד ...
כתובת: joaquim nabuco street, 185 centro
טלפונים 55-67-30420508 | 55-67-33210505

הסוכנות של פוסדה סנטה קלרה
בתחנה מרכזית עד הסוף שמאלה יש משרד של הפוסדה שמוציאים את הפנטאנאל בסביבות 500 ריאל כולל הכל: אוכל, לינה בקמפינג על ערסלים, יש להם מדריך ששמו אליאס דה סילבה והוא דובר עברית והוא מה שעושה את ההבדל, בחור מדהים שמאד אוהב ישראלים וישמח לקחת אתכם למקומות שכל השאר לא מגיעים ולכן חשוב לברר שיוצאים איתו.

כתבות

טרק בפארק pico da bandeira בין המדינות MINAS GERAIS ל- ESPIRITO SANTO בברזיל, קיים פארק אחד היפים והמיוחדים בברזיל שאליו מגיעים בעיקר תיירים מקומיים. הפארק מתאפיין בהרים גבוהים מאוד
הפנינות הנסתרות של ברזיל בברזיל יש הרבה יותר מעבר לטיול על קו החוף שלה, אם רק תקחו את הזמן ותכנסו לפנים היבשת תגלו אתרי טבע מדהימים, נוף מאוד מגוון כמו חופים, הרים, מדבריות חצי צחיחות, סוואנות, יערות אורנים ואף עד לאזורים מושלגים בחורף.