אריאל דו קאבו

טיפים של גולשים על אריאל דו קאבו

קצת על אריאל דו קאבו

אריאל דו קאבו - Arraial do Cabo
עיירת חוף קטנה המונה קרוב ל27,000 תושבים ויש לכאן תיירות מקומית מברזיל בעיקר, לא תראו כאן הרבה תיירים זרים וזה גם מה שנותן למקום אוירה ברזילאית טובה, המחירים לא יקרים בטירוף והמקום מתאימים למטיילים.
יש כאן חופים מהממים (פראיה גראנדה ופראיניה פונטאל דו אטאלאיה). והמקום נחשב מאד בקרב חובבי צלילות, יש פה מלא מועדוני צלילה ומקום ידוע כנקודת יציאה טובה לצלילות באזור.
יש באריאל דו קאבו הרבה הרבה חופים, הנה כמה מהם:
פראיניה Prainha - חוף חמוד, לא משהו מיוחד עם קצת מסעדות.
פראייה גראנדה Praia Grande - חוף ממש גדול וארוך, מהמם, אפשר לגלוש, יש טיילת לפני החוף עם מסעדות ובארים.
פראייה דוס אנג×וס Praia dos Anjos - לא יפה במיוחד, מול הנמל אז יש הרבה סירות.
פראיניה פונטל דו אטאלאיה Prainha Pontal do Atalaia - הליכה של כשעתיים על הר עם נקודות תצפית שונות על העיר, הים וכמה איים קטנים. חשוב להביא מים ומשהו לאכול. לקראת סוף ההליכה רואים חופים קטנים מלמטה ודרך עפר לרדת לחופים. מדובר בשני חופים קטנים מהממים, חול לבן, מים שקופים וממול יש אי עם הרים. כדי להגיע לחוף השני צריך לטפס טיפה על סלעים אלא אם כן אין לכם בעיה להירטב קצת. זה אחד המקומות הכי יפים באריאל דו קאבו.

אפשר גם לעשות סיור בסירה לחוף על אי, שנחשב להכי יפה שנקרא פארול Farol. דרך ההוסטל זה יוצא יקר יותר מדרך סוכנויות הנסיעות הרבות בעיירה.

Mar Dos Anjos
הוסטל נחמד לא רחוק מתחנת האוטובוסים כולל א.בוקר, טלויזיה, מטבח ו-wifi.
כתובת: Rua Vera Cruz 18

יש אוטובוס ישיר מהתחנה המרכזית בריו דה ז'נירו לאריאל דו קאבו, משך הנסיעה הוא כשלוש שעות.

כתבות

הפנינות הנסתרות של ברזיל בברזיל יש הרבה יותר מעבר לטיול על קו החוף שלה, אם רק תקחו את הזמן ותכנסו לפנים היבשת תגלו אתרי טבע מדהימים, נוף מאוד מגוון כמו חופים, הרים, מדבריות חצי צחיחות, סוואנות, יערות אורנים ואף עד לאזורים מושלגים בחורף.
טרק בפארק pico da bandeira בין המדינות MINAS GERAIS ל- ESPIRITO SANTO בברזיל, קיים פארק אחד היפים והמיוחדים בברזיל שאליו מגיעים בעיקר תיירים מקומיים. הפארק מתאפיין בהרים גבוהים מאוד