בואנה ויסטה

טיפים של גולשים על בואנה ויסטה

קצת על בואנה ויסטה

בואנה ויסטה - Buena Vista
כ-100 ק"מ מסנטה קרוז על הדרך לויה טונארי וקוצ'במבה נמצאת עיירה נחמדה של כ-10,000 תושבים שם אפשר לבקר במטעי קפה וגם לצאת לטייל ולטרק בפארק אמבורו(יומיים עד חמישה) שם נמצא הר אמבורו המפורסם Cerro Amboro.
הטיולים לפארקים יפים ותראו שם מפלים, ג'ונגל טרופי, פרפרים, ציפורים, קופים ועוד...

Hotel Amboro
אם אתם רוצים להתפנק אז זה המקום, מפה יש נוף פנורמי יפהפה על פארק אמבורו, ארוחת בוקר מעולה(כלולה במחיר), בריכת שחייה, סאונה, חדר כושר, פאב אירי ומסעדה.
המלון גם מציע טיולי סוסים(של כשעתיים), והשכרת אופניים.

amboro travel and adventure
סוכנות מומלצת איתה ניתן לצאת לפארק אמבורו, מדריך טיולים מומלץ עם המון ידע וניסיון הוא הרנן המכונה "gallina", ניתן לצאת עם הרנן ללא קשר לסוכנות, הפלאפון שלו -  28011 778(אם הוא לא עונה זה אומר שהוא בטיול!)
הוא גם עובד עם בחור מקומי נחמד בשם קרלוס שדובר אנגלית.
טלפון: 71600691
אי מייל: [email protected]

כדי להגיע לבואנה ויסטה צריך לקחת מונית  ליאפאקאני yapacani מאחורי x-terminal  שהיא התחנה המרכזית הישנה של סנטה קרוז. המוניות יוצאות כשהן מלאות. בואנה ויסטה נמצאת על הדרך ליאפאקאני. יש גם מיקרו(מיניבוס) שיוצא מה- nuevo terminal שהיא התחנה המרכזית החדשה של סנטה קרוז, המקומיים קוראים לך nuevo terminal ולא bimidel.

כתבות

הסכנה שגבתה מחיר כבד בטרק לאור מותו של המטייל אביב ברומברג ז"ל החלטנו להעלות כאן כתבה על מחלת הגבהים על מנת לחדד את האזהרה בנושא ולמזער את הסיכון בקרב המטיילים.
התנדבות עם ילדים בסוקרה אני וחברה נסענו לבירתה של בוליביה, סוקרה, במטרה להתנדב. מראש, ניסינו לעשות חיפוש מקיף באינטרנט לגביי מקומות התנדבות , לא הצלחנו למצוא פרטים מעודכנים, או מידע קונקרטי שיעזור לנו במציאת מקום. אז החלטנו פשוט להגיע לשם.