ולנסיה

טיפים של גולשים על ולנסיה

קצת על ולנסיה

ולנסיה - Valença
היא עיר חסרת כל ייחוד, ואין בה שום דבר מענין לעשות, הסיבה היחידה שתעברו פה היא להגיע אל האי מורו דה סאו פאולו(מפורט בנפרד), אי מדהים ובכלל כל האזור בו נמצאת ולנסיה הוא יפה(לא כמו העיר). ולנסיה נמצאת על קו החוף ויש לה נמל קטן ונחמד אליו אתם צריכים להגיע מתחנת האוטובוס המרכזית, שמאחוריה קיימת תחנת מוניות(קחו מונית). מהנמל יש לקחת סירה איטית או מהירה, מומלץ להוסיף טיפה כסף ולשוט במהירה. אם אתם זקוקים לכסף קיים בנק במעלה הכביש ליד הנמל: Banco de brazil אך זכרו כי בבנק זה תשלמו עמלה גבוה של משהו כמו 20 דולר על פדיית טרוולים(גם אם תפדו אחד או עשר). אז בעקרון מומלץ להשתמש בכרטיס האשראי שם.
עוד חשוב לציין שולנסיה היא עיר בה לא מומלץ להסתובב עם רדת החשכה אחרי 19:00.

קבלו הצעות לכרטיס טיסה

כתבות

מפלי האיגוואסו והאזור אני גר בברזיל כבר 11 שנים וביקרתי יותר מ10 פעמים באיגווסו וכל פעם מבקר ומטייל באזור לפחות שבועיים ובכל ביקור אני מגלה פינות חמד חדשות אז למי שאוהב טבע, תרבות אינדיאנית אוטנטית , אבני חן, עבודות יד ואוכל מצוין במחירים יחסית זולים אני ממליץ בחום לקחת
מפלי האיגוואסו והאזור - חלק 2 הכתבה תספר על אפשרויות טיול נפלאות וחוויות אותנטיות באזור מפלי האיגוואסו. הסיבה אגב שהחוויות האלה פחות מפורסמות היא כלכלית נטו, אין הרבה פרסום איפה שאין הרבה רווח, ורוב האפשרויות האלה חינמיות או זולות ;)