פראיה דה פורצ´י

טיפים של גולשים על פראיה דה פורצ´י

קצת על פראיה דה פורצ´י

פראיה דה פורצ´י Praia do Forte היא עיירה קטנה ונחמדה ,תיירותית מאד, ברחוב הראשי תמצאו מקומות לינה , מסעדות ודוכנים. אחת האטרקציות הבולטות במקום היא שמורת הצבים Tamar Turtle Reserve, זוהי שמורת צבי ים גדולים במיוחד, בשמורה יש מספר זנים וסוגים שונים של צבי ים, מטרת המקום היא לשמור על הצבים מהכחדה, ולהרבות אותם. במקום יש גם מספר חיות ים נוספות. כניסה לשמורה עולה כ-4 ריאל, והשמורה ממוקמת על החוף של העיירה. העיירה עצמה שקטה ויפה ותמצאו שם את כל מה שתחפשו כגון: אינטרנט ,מכבסה ואסאי ממש מעולה! החוף יפה גם כן, וקיימות מספר שוניות לאורך החוף שנוצר בהם מחזה של מעין אקווריום עם המון דגיגים קטנים וצבעוניים ששוחים בתןך בריכות שנוצרו בסלע.
ההגעה אל פראיה דה פורצ´י נעשית מסלבדור, לוקחים אוטובוס של שעה וחצי מהתחנה המרכזית שעובר בכביש יפהפה הנקרא "כביש הקוקוס", זהו כביש יפה עם דקלים לכל אורכו. הכביש עובר בקרבת החוף. החזרה נעשית באותה הדרך.

קבלו הצעות לכרטיס טיסה

כתבות

מפלי האיגוואסו והאזור - חלק 2 הכתבה תספר על אפשרויות טיול נפלאות וחוויות אותנטיות באזור מפלי האיגוואסו. הסיבה אגב שהחוויות האלה פחות מפורסמות היא כלכלית נטו, אין הרבה פרסום איפה שאין הרבה רווח, ורוב האפשרויות האלה חינמיות או זולות ;)
הפנינות הנסתרות של ברזיל בברזיל יש הרבה יותר מעבר לטיול על קו החוף שלה, אם רק תקחו את הזמן ותכנסו לפנים היבשת תגלו אתרי טבע מדהימים, נוף מאוד מגוון כמו חופים, הרים, מדבריות חצי צחיחות, סוואנות, יערות אורנים ואף עד לאזורים מושלגים בחורף.