פנינסולה דה מאראו

טיפים של גולשים על פנינסולה דה מאראו

קצת על פנינסולה דה מאראו

פנינסולה דה מאראו - Peninsula de Marau
הרבה מקומות על החוף הברזיליאי הפכו תיירותיים עד כדי כך שהטבע סביבם נפגע,  אך פה המצב קצת אחרת...
מקום יפהפה זה שמר על קסמו, חצי האי פנינסולה דה מאראו, פנינה שלא התגלתה על ידי רוב המטיילים נמצא ממש צפונית לאיטה קרה המפורסמת.
באהה גראנג’י - Barra Grande היא הדבר הכי  גדול כאן, ומדובר בסה"כ בכפר קטן ונעים על הים בנקודה הצפונית  המדהימה של חצי האי.
בגלל הקושי להגיע לכאן , השתמרה במקום אוירה של כפר דייגים ישן וטוב, האוירה הקסומה הזאת תגרום לכם להתאהב במקום.
חצי האי הוא מקום מדהים והחופים כאן חלומיים, ב- lagoa de cassange זו לגונה פשוט מדהימה, והנוף של מים משני צדי החוף מרהיב אך האזור הזה מתוייר ושם יש כפר נופש יוקרתי שיושב במיקום מדהים חצי לים וחצי ללגונה...
lagoa azul היא גם כן לגונה יפה. ישנם עוד איים יפים ומפלים  באזור חצי האי(שימו לב למפה) ותוכלו לצאת עם סירה של דייגים לראות קצת את האזור או אפילו לעשות איזה טיול/טרק קטנטן.
מקומות לינה בבאררה גרנאג’י לא יקרים וניתן למצוא לרוב מקום פנוי ללא בעיה באחד מהבתים על החוף, יש לציין שמי שרוצה להתפנק ולהשקיע בפוסדה איכותית אז דעו שיש כאן פוסדות רבות ברמה גבוה לאורך
חלקים רבים של חצי האי.
boa vida
מסעדה ובר בבעלות צרפתית, אוכל טוב.
תזהו את המקום לפי הכוכב.
טלפון: 32586418 73
אי מייל: [email protected]
ההגעה לכפר נעשית מהעיירה קאמאמו Camamu שנמצאת על הדרך בין איטה קרה לעיר ולנסיה(ממנה שטים למורו), מקאמאמו יש מעבורות וסירות מירוץ שמגיעות לבאהה גראנג’י בתדירות גבוה משש בבוקר ועד סביבות חמש בערב, מומלץ לצאת עם camamu aventure שהיא מהירה.
ההגעה לקאמאמו לא הכי קשה, יש אוטובוס מהעיר איטבונה או שתבדקו אם אתם יכולים לרדת באמצע בקאמאמו בנסיעה מולנסיה לאילאוס.
ההרפתקנים שבינכם יכולים לצאת  למעין מסע מבאהה גראנג’י  דרומה לאורך החוף עד שמגיעים לפונטל ומשם שטים לאיטה קרה, זה אמור לצאת יומיים של הליכה.
קחו ציוד, ואל תשנו על החוף שלא ידרסו אתכם.
לבאים מאיטה קרה לוקחים מהנמל הקטן של איטה סירה לפונטל ומשם מתחילים את המיני טרק הזה עד לבאהה גראנג’י.

קבלו הצעות לכרטיס טיסה

כתבות

טרק בפארק pico da bandeira בין המדינות MINAS GERAIS ל- ESPIRITO SANTO בברזיל, קיים פארק אחד היפים והמיוחדים בברזיל שאליו מגיעים בעיקר תיירים מקומיים. הפארק מתאפיין בהרים גבוהים מאוד
הפנינות הנסתרות של ברזיל בברזיל יש הרבה יותר מעבר לטיול על קו החוף שלה, אם רק תקחו את הזמן ותכנסו לפנים היבשת תגלו אתרי טבע מדהימים, נוף מאוד מגוון כמו חופים, הרים, מדבריות חצי צחיחות, סוואנות, יערות אורנים ואף עד לאזורים מושלגים בחורף.