קאנואה קבראדה

טיפים של גולשים על קאנואה קבראדה

קצת על קאנואה קבראדה

קאנואה קבראדה Canoa Quebrada מעין כפר קטן ויפהפה בצפון ברזיל שלא נחשב הכי מוכר בקרב המטיילים. המקום מזכיר מעט את ג´רי קאקוארה, סגנון של חופים יפים מוזיקת פורו,רכבי באגי ולרוב שקט ואינטימיות. קאנואה קבראדה נחשבת למקום מצויין לתפוס את השקיעות המרהיבות של ברזיל כאשר כולם עולים את הדיונות עם המצלמות ממש כמו בג´רי קאקוארה. גם חיי הלילה נחשבים לטובים, יש כמה ברים נחמדים ומקומות לבלות בהם. לרוב תבחינו בהרבה תיירים ברזילאים ופחות בישראלים. בקיצור בהחלט שווה ביקור.
בקאנואה קבראדה תמצאו מלא פוסדות טובות עם מחירים שמתחילים לרוב מ-20 ריאל.לפניכם מספר מקומות:

פוסדה קוליבירי pousada colibiri
פוסדה טובה שנמצאת ממש על החופים המדליקים. במקום ישנה בריכה והבעלים מאוד נחמדים ויעזרו לכם בכל שתבקשו.
טלפון: 085-96044953
מייל:[email protected]

פוסדה הולדנס pousada holandes
מקום מגניב שנחשב לזול יחסית כ-16 ריאל. לרוב הוא מלא בעונה.
כתובת: rua nascer do sol 128
אם אתם מגיעים מהדרום קחו אוטובוס מנטאל לאראקצ´י aracati ומשם קחו אוטובוס או מונית(ממש ממש קרוב ולא אמור לעלות הרבה). אם אתם מגיעים מהצפון קחו אוטובוס מפורטאלזה שאורך כשעתיים וחצי והתדירות שלו גבוהה יחסית(4 אוטובוסים ליום). הדרך חזרה מתבצעת באותה צורה.

קבלו הצעות לכרטיס טיסה

כתבות

מפלי האיגוואסו והאזור - חלק 2 הכתבה תספר על אפשרויות טיול נפלאות וחוויות אותנטיות באזור מפלי האיגוואסו. הסיבה אגב שהחוויות האלה פחות מפורסמות היא כלכלית נטו, אין הרבה פרסום איפה שאין הרבה רווח, ורוב האפשרויות האלה חינמיות או זולות ;)
טרק בפארק pico da bandeira בין המדינות MINAS GERAIS ל- ESPIRITO SANTO בברזיל, קיים פארק אחד היפים והמיוחדים בברזיל שאליו מגיעים בעיקר תיירים מקומיים. הפארק מתאפיין בהרים גבוהים מאוד