ויאסון

טיפים של גולשים על ויאסון

קצת על ויאסון

ויאסון Villazon
ששוכנת בגובה 3447 מ' היא עיירת גבול קטנה וחמודה שמלאה בחנויות ורוכלים, שבה תוכלו בפעם הראשונה לטעום קצת מתרבות הקניות והשווקים של בוליביה. ויאסון היא העיירה הבוליביאנית ובצד השני נמצאת לה קיאקה הארגנטינאית, הגבול בין ארגנטינה לבוליביה פתוח בין 8 בבוקר לבין שעות אחר הצהריים ולכן רצוי לתכנן את הנסיעה כדי להגיע בשעות שבהם הגבול פתוח. אם את מצפינים אז העיירה הראשונה שאליה מגיעים מויאסון היא טופיזה שנמצאת כשעה וחצי נסיעה צפונית. ברגע שתגיעו למרכז של ויאסון תראו כבר כמה נשים שאוספות נוסעים לאוטובוס שיוצא לטופיזה.

אוטובוסים
מהתחנה המרכזית של ויאסון יש אוטובוסים ישירים אל:
טופיזה - שעתיים וקצת.
לנוסעים לפוטוסי(7 שעות), אין אוטובוס ישיר ויש אוטובוסים שעוברים קודם בטופיזה.

רכבת
הרכבת בבוליביה זה הימור, לעיתים היא עובדת לעיתים לא, יש אופציה לא רעה שמפגינים יחסמו את המסילה ואם לא היא סביר להניח תאחר.... בוליביה...
יש מויאסון רכבת שמגיעה ליעדים: טופיזה, אויוני ואורורו. התדירות היא 3 פעמים בשבוע כאשר בשבת יוצאת הרכבת המהירה ולא מאספת. אם זאת גם לוח זמני הרכבות משתנה בקצב שקשה להדביק.

קבלו הצעות לכרטיס טיסה

כתבות

מחלת גבהים לאור מותו של המטייל אביב ברומברג ז"ל החלטנו להעלות כאן כתבה על מחלת גבהים על מנת לחדד את האזהרה בנושא ולמזער את הסיכון...
התנדבות עם ילדים בסוקרה אני וחברה נסענו לבירתה של בוליביה, סוקרה, במטרה להתנדב. מראש, ניסינו לעשות חיפוש מקיף באינטרנט לגביי מקומות התנדבות , לא הצלחנו למצוא פרטים מעודכנים, או מידע קונקרטי שיעזור לנו במציאת מקום. אז החלטנו פשוט להגיע לשם.