קורואיקו

טיפים של גולשים על קורואיקו

קצת על קורואיקו

קורויקו - Coroico
עיירה ששוכנת באמצע הדרך בין לה פאז ורורה נבאקה לצלעה של הדרך המסוכנת ביותר בעולם הלוא היא דרך המוות. עיירה יפהיפה וקטנטנה אותה עוטפים עצי יער הגשם, ומציעה נופש חמים ונעים במלונות ובעיקר פסטורליה. מהעיירה ניתן לצאת למגוון של טיולים בטבע, ובעיקר, מהווה העיירה את הבסיס ליציאה ל"טיול" דרך המוות למי שלא סגר את הדיל עוד בלה פאז. דרך המוות הינה השביל שדרכו נוסעים לרורה נבאקה, ומטיילים מכל העולם לוקחים את האפניים ונהנים מאתגר שגובה את חייהם של מאה אנשים בממוצע מדי שנה במורד המדרון של ההר. מי שבוחר לנסוע באוטובוס מלה פאז לרורה נבאקה או בחזרה יהנה לחלק את הנסיעה לשניים ולעצור בעיירה לנופש.

חשוב מאד לדעת כי  "דרך המוות" אינה הדרך היחידה להגיע לקוריקו. קיימת דרך הרבה יותר בטוחה, סלולה כראוי וברובה יש מעקה ביטחון בצד הדרך. ישנם 2 נתיבים שזה מאד חשוב!!! אז על מנת למנוע תאונות וסיכונים מיותרים בנסיעה ב"דרך המוות" הנוראית בדקו בסוכנות בהם אתם קונים כרטיסים על הדרך האחרת.

קבלו הצעות לכרטיס טיסה

כתבות

מחלת גבהים לאור מותו של המטייל אביב ברומברג ז"ל החלטנו להעלות כאן כתבה על מחלת גבהים על מנת לחדד את האזהרה בנושא ולמזער את הסיכון...
התנדבות עם ילדים בסוקרה אני וחברה נסענו לבירתה של בוליביה, סוקרה, במטרה להתנדב. מראש, ניסינו לעשות חיפוש מקיף באינטרנט לגביי מקומות התנדבות , לא הצלחנו למצוא פרטים מעודכנים, או מידע קונקרטי שיעזור לנו במציאת מקום. אז החלטנו פשוט להגיע לשם.